Midnight Club: Los Angeles | 360

Releasedatum: 24 oktober 2008
Door UltraRoy, 12 maart 2008 om 19:05 | PS3, 360

Midnight Club: Los Angeles uitgesteld tot herfst 2008

De racegame van RockStar genaamd Midnight Club: Los Angeles is uitgesteld. De opvolger van Midnight Club 3: Dub Edition, staat nu gepland voor de herfst van 2008.

De game stond eerst gepland voor de lente van 2008, maar is helaas uitgesteld tot de herfst. In deze editie van Midnight Club neem je wederom de rol aan van een straatracer en werk je jezelf ditmaal in Los Angeles tot de top. De game bevat een multiplayermodus die zowel offline als online te spelen is.

De game kent overigens ook weer de uitgebreide tuningopties, verschillende officieel gelicenseerde wagens en natuurlijk adembenemende graphics. Voor meer informatie over Midnight Club: Los Angeles kun je op onze gamepagina terecht.
 

Gerelateerd


Afbeeldingen

Bekijk alles »

Reacties (5)

  1. MaartenBrok's avatar
    MaartenBrok
    337 XP
    19:20, 12 mrt
    Was eigenlijk te verwachten. Weinig nieuws omtrent het spel en nog steeds geen vaste datum. Dan kan je toch echt wel veronderstellen dat de game word uitgesteld.
  2. Y-lo's avatar
    Y-lo
    2.502 XP
    20:14, 12 mrt
    ach ja, ik zat er nog niet echt op te wachten, dus het is neit zo erg vind ik, wordt de game alleen maar beter op waarschijnlijk
  3. Tarentino's avatar
    Tarentino
    405 XP
    20:29, 12 mrt
    Waarschijnlijk om burnout paradise te overtreffen anders heeft het geen zin om een zelfde game uit te brengen.
  4. Nis's avatar
    Nis
    254 XP
    21:42, 12 mrt
    Die game wil ik ook wel hebben, want heb 'm al uit gespeeld op de psp. dus ik ben wel benieuwd weetje.
  5. Hunterr's avatar
    Hunterr
    3.641 XP
    11:08, 13 mrt
    Jammer !
Je moet ingelogd zijn om te reageren. Log in of registreer.