Door Rob Ottens  8 maart 2008 om 18:01 | PS3, 360

Winkelketen Dixons wil zelf games gaan maken

Dixons Store Group International liet vandaag weten dat ze in de toekomst met eigen games zullen komen.

DSGi is het moederbedrijf van enkele grote winkelketens, waar ook veel games verkocht worden. Het bedrijf onthulde vandaag plannen om met een eigen merk de gamesmarkt te betreden als uitgever. Deze zomer moeten de eerste games uitkomen in de meer dan 1,400 Dixons winkels.

De meeste games zullen kleinere casual spellen worden voor de PC. Maar DSGi wil ook games gaan uitgeven voor mobiele telefoons, de Xbox Live Arcade en het PlayStation Network.

"We werken aan een plan dat retail producten en downloadbare producten zal bevatten. Ik heb een visie van een bedrijfsstrategie waarin wereldwijde distributiedeals zitten - als de IP [intellectual property] die we ontdekken sterk genoeg is, waarom niet?" aldus David Johson, hoofd van internationale inkoop en consoles bij DSGi.

Reacties (6)

  1. Welkers's avatar
    Welkers
    6.160 XP
    18:15, 8 mrt
    Lijkt me een goed idee. Ik denk dat ze genoeg middelen in huis hebben om met een paar sterke Arcade- en PSN titels te komen.
  2. Y-lo's avatar
    Y-lo
    2.502 XP
    18:33, 8 mrt
    ohh ! wel grappig dat ze dat gaan doen, en ik verwacht dat ze een goeie zet gaan maken, als ze het goed aanpakken, en misschien is dat wel een id voor andere winkel ketens, om zichzelf beter op de markt te zetten
  3. Ubiytsa's avatar
    Ubiytsa
    6.548 XP
    18:56, 8 mrt
    Het is inderdaad wel geinig.
  4. ksborg's avatar
    ksborg
    680 XP
    00:20, 9 mrt
    Ik sluit me aan bij de meningen van iedereen hier. Lijkt me wel een goede zet voor ze.
  5. Cruzh's avatar
    Cruzh
    236 XP
    01:23, 9 mrt
    jup
  6. impact's avatar
    impact
    116 XP
    11:01, 10 mrt
    Dit lijkt me zeker goed plan.

    zulle ze ook niet al te duur zijn
Je moet ingelogd zijn om te reageren. Log in of registreer.