Door Rob Ottens  9 januari 2008 om 15:48 | 360

Geruchten over een XBLA versie van GoldenEye

Het gerucht gaat rond dat één van de populairste shooters ooit, Rare's GoldenEye, naar de Xbox Live Arcade zal komen.

Het schijnt dat Microsoft, Rare, MGM Studios en Activision een overeenkomst hebben gesloten die het mogelijk maakt dat GoldenEye naar de Xbox Live Arcade gaat komen. Dit zal dan vlak voor de release van Activision's eigen Bond game moeten gebeuren.

Deze nieuwe versie zou verbeterde graphics en Xbox Live multiplayer krijgen. Helaas is er nog niets officieel en zullen we nog een tijdje moeten wachten op meer informatie.

Reacties (2)

  1. calefacient's avatar
    calefacient
    173 XP
    16:29, 9 jan
    wordt dit dan een upgrated port (mbt de graphics) van de N64 versie? I do hope so, want als ze er zelf iets van maken wordt het waarschijnlijk niks bijzonders. Die oude N64 versie blijft nog steeds de beste offline mp shooter die ik ooit gespeelt hebt...laat staan als deze mogelijk online gaat op XBL. HALLELUJAH!!
  2. Paul.c's avatar
    Paul.c
    0 XP
    08:50, 10 jan
    Geruchten gaan de game dan een polijst er overheen krijgt zodat het er allemaal net iets mooier uit ziet, ook zou de controls aangepast worden naar hedendaagse standaards (zie 2X analog sticks).

    Maar hoorde op een andere site dat Activision die de rechten heeft op de bond games contact heeft gezocht met zowel Microsoft als Nintendo en aangeboden had om bij beide een Arcade/ VC release toe te staan.
    Enigste was de 360 arcade release dan door Rare nieuwe grafichs en nieuwe controlls kreeg en dat de Wii VC versie een 1 op 1 overzetting werd.
    Nintendo scheen dit afgeslagen te hebben en daarom is ook Activion niet verder gegaan met Microsoft om vrienden te blijven met Nintendo.

    Maar wat allemaal waar is? Dat weten alleen Activison, Microsoft en Nintendo.
Je moet ingelogd zijn om te reageren. Log in of registreer.