Veel leeswerk in Lost Odyssey
Lost Odyssey is een game waar veel (Japanse) Xbox 360 gamers naar uitkijken. Hopelijk houden zij van lezen, want er zit een hoop tekst in het spel.
De hoofdpersoon van het verhaal, Kaim, kan niet sterven, waardoor hij heel erg oud is en veel herinneringen heeft. Tijdens het spel zullen er flashbacks zijn naar verschillende momenten uit zijn verleden. Deze kun je echter niet zelf beleven, maar bestaan uit een heel stuk tekst.
De flashbacks zijn eigenlijk kleine verhaaltjes, geschreven door de Japanse auteur Kiyoshi Shigematsu. De bedenker van Lost Odyssey, Hironobu Sakaguchi, vond zijn teksten blijkbaar zo goed dat hij ze onveranderd in het spel zal stoppen.
In totaal zijn er 34 van deze flashbacks, die je in 5 tot 10 minuten kunt doorlezen. We zullen dus wel 2 tot 3 uur nodig hebben om dit alles door te nemen. Hopelijk wordt er voor de mensen die hier niet zo van houden de mogelijkheid geboden om deze stukjes te skippen.
Lost Odyssey zal op 6 december in Japan uitkomen. De rest van de wereld moet tot februari 2008 wachten.


De Vrijdagavondshow - Aflevering 57: WIN 3x Dragon's Dogma
Brute actie in nieuwe trailer Sleeping Dogs
MMO The Secret World met twee weken uitgesteld
Ghost Recon: Future Soldier lanceert met nieuwe trailer
Minecraft bijna meest gespeeld op Xbox Live, nieuwe content onderweg
Civilization V gratis speelbaar dit weekend
Reacties (0)
Er zijn nog geen reacties.