Meer nieuwe features van Fable 2 onthuld
Op de Game Developers Conference liet Peter Molyneux weten dat er een hond in Fable 2 zal zitten. Dit is echter niet de enige nieuwe feature.
Ten eerste zal het mogelijk zijn voor de speler om zowel als een mannelijk als vrouwlijk personage te spelen. Een goede verandering, aangezien je in de eerste Fable alleen als een man kon spelen.
De speler kan zijn mannetje of vrouwtje ook seks laten hebben. Dit kan met of zonder bescherming, en als je voor dit laatste kiest heb je de kans een SOA op te lopen. Ook kunnen vrouwen zwanger raken. De zwangerschap zal, gek genoeg, geen invloed hebben op de vechtkunsten van jouw heldin.
Mocht jouw held kinderen krijgen, dan zullen deze op hun ouders beginnen te lijken. Als jouw held heel slecht is, dan zullen jouw kinderen ook niet de liefste worden en voor flink wat problemen op school zorgen. Als je een hele aardige held bent, dan zullen jouw kinderen juist behulpzaam zijn.
Jouw acties zullen deze keer veel meer invloed hebben op de wereld. Als jij voorkomt dat een dorp geplunderd wordt door bandieten, dan zullen de mensen in dit dorp onthouden wat je voor hen hebt gedaan en dit ook laten merken als je daar nog eens terugkeert. Jouw kinderen zullen naar buiten rennen als je thuis komt en enthousiast jouw heldendaden en recente overwinningen roepen.
In Fable 2 zijn er ook meer dingen die invloed hebben op hoe jouw personage eruit ziet. Had in het eerste deel alleen jouw goedheid (of juist slechtheid) invloed op het uiterlijk, deze keer zullen ook jouw wreedheid of vriendelijkheid en weelde of armoede hier invloed op hebben.
Ook werd er nog een keer verteld dat je in Fable 2 echt alles uit de wereld van de game kunt bezitten. Je kunt huizen, winkels, marktkramen, kastelen, tempels, echt alles, kopen. Bij winkels kun je ook nog de prijzen bepalen, maar pas hiermee wel op. Vraag je voor al je producten teveel geld, dan zal de omgeving minder geld overhouden en armer worden.
Ook kun je niet altijd even een gebouw kopen. Bij sommige grote dingen, zoals kastelen, zal een lange missie zitten die je eerst moet afronden voordat je deze in bezit krijgt. Achteraf wordt je dan natuurlijk wel koning van dit kasteel en daar willen we wel wat moeite voor doen!
Helaas liet Lionhead al deze dingen nog niet zien, dus zullen we Molyneux op zijn woord moeten geloven. Bij de eerste Fable zorgde dit voor flink wat teleurstelling onder de gamers, maar Molyneux vertelde dat hij geleerd heeft van de fouten die hij bij die game heeft gemaakt en niet meer over dingen praat die uiteindelijk niet in de game komen te zitten.


Concept artiest Bethesda is overleden
Bekijk de videorecensie van The Darkness II
Hollywood-sterren verzorgen stemmenwerk in Syndicate
Demoversie Driftmoon nu beschikbaar
Sony geeft lijst Vita-compatible PSP-games vrij
CD Projekt: 'The Witcher II meest complexe verhaal op Xbox 360 ooit'
Reacties (3)
0 XP
20:45, 12 mrt
197 XP
21:14, 12 mrt
13 XP
09:53, 13 mrt