Originele Alan Wake in totaal twee miljoen keer verkocht
Van de psychologische thrillergame Alan Wake, zijn er op zowel de Xbox 360 als PC sinds 2010 meer dan twee miljoen exemplaren over de (digitale) toonbank gegaan. Dit laat ontwikkelaar Remedy weten.
In een interview meldt Oskari Häkinnen, hoofd van franchise ontwikkeling bij Remedy, dat Alan Wake een slechte start had gemaakt, maar uiteindelijk toch een 'succes' status mocht aannemen:
"Na een langzame start heeft de game zich erg positief ontwikkeld. Het heeft zeker op eigen benen kunnen staan. Ik denk dat verhalende ervaringen zoals deze daar gewoon gevoelig voor zijn. Je zou Alan Wake daarom een cult klassieker kunnen noemen. Spelers die de game hebben gespeeld en het verhaal interessant vonden, hebben waarschijnlijk hun vrienden verteld dat ze de game ook moeten kopen en zelf beleven."
Op de vraag of de Alan Wake franchise een toekomst heeft, zegt Häkinnen dat hij denkt van wel. Alan Wake heeft een speciaal plekje in het hart van Remedy Entertainment veroverd. Het is de IP die zij bezitten en zal daarom niet snel door het bedrijf worden vergeten.
Alan Wake's American Nightmare kwam eind vorige maand uit en is exclusief te spelen op de Xbox 360. Onze Tom heeft de vreemde gevaren in die game getrotseerd en gaf als eindoordeel een 7,5 in de recensie.



Videorecensie: Persona 4 Arena
Dust: An Elysian Tail volgende week naar PC
Heeft de PlayStation 4 spraakherkenning?
Eerste echte gebruikersupdate verkrijgbaar in Team Fortress 2
Het Gree evenement komt weer terug naar Star Wars: The Old Republic
Assassin's Creed film in 2015 naar het witte doek
Reacties (0)
Er zijn nog geen reacties.