Pre-order bonus Risen 2: Dark Waters onthuld
Persbericht - Diegenen die Risen 2: Dark Waters vooraf bestellen krijgen gratis extra content. Dat laat uitgever Deep Silver vandaag weten in een persbericht.
De extra downloadbare content die je krijgt, heet 'Treasure Isle'. Het gaat om een complete verhaallijn die wordt toegevoegd. In deze queeste ga je op zoek naar de schat van Captain Steelbeard. Een belangrijke pion in dit spel is Harlok, de kok op het schip van Steelbeard. Hij heeft geheimen aanwijzingen gestolen van de kapitein en heeft nu jouw hulp nodig om de schat bloot te leggen.
Het daadwerkelijke avontuur onderga je met Patty, de dochter van Captain Steelbeard, aan je zijde. De schat ligt verborgen op een onbekend eiland, dus verwacht een hoop nieuwe omgevingen, puzzels en mysteries. Om het feestje compleet te maken kun je een legendarisch item vinden dat nergens anders te krijgen is.
Risen 2: Dark Waters is een game voor echte avonturiers. Het piratenleven is niet simpel en het is nog moeilijker om het in gamevorm over te brengen. Hoe het ontwikkelaar Piranha Bytes gelukt is, kun je onder andere in het volgende filmpje zien. De game verschijnt 27 april voor de Xbox 360, PC en PlayStation 3.


De Vrijdagavondshow - Aflevering 57: WIN 3x Dragon's Dogma
Brute actie in nieuwe trailer Sleeping Dogs
MMO The Secret World met twee weken uitgesteld
Ghost Recon: Future Soldier lanceert met nieuwe trailer
Minecraft bijna meest gespeeld op Xbox Live, nieuwe content onderweg
Civilization V gratis speelbaar dit weekend
Reacties (1)
355 XP
13:23, 4 mrt