LEGO Star Wars 2: The Original Trilogy | 360

Releasedatum: 13 september 2006
Door Rob Ottens  22 september 2006 om 16:59 | 360

LEGO Star Wars 2 is groot verkoopsucces

LEGO Star Wars 2: The Original Trilogy is een groot succes. Er zijn wereldwijd al meer dan 1,1 miljoen exemplaren verkocht.

LEGO Star Wars II: The Original Trilogy list was een week in de winkels, maar is nu al één van de toppers van 2006. Sinds de game op 12 september is uitgebracht door LucasArts en TT Games zijn er al meer dan 1,1 miljoen exemplaren verkocht. Dit is het totale aantal over acht platformen, namelijk de Playstation 2, PSP, Xbox, Xbox 360, GameCube, Windows, Nintendo DS en GBA.

“LEGO Star Wars II biedt voor ieder wat wils. De recensies en verkoopcijfers bewijzen dit,” aldus Jim Ward, directeur van LucasArts. “Dit is een leuke en toegankelijke game voor de hele familie. Het spreekt veel meer mensen aan dan alleen echte gamers.”

In LEGO Star Wars II bouw en vecht je je door de gebeurtenissen van Star Wars: Episodes IV-VI, maar dan helemaal in LEGO stijl.

Gerelateerd


Afbeeldingen

Bekijk alles »

Reacties (0)

    Er zijn nog geen reacties.

Je moet ingelogd zijn om te reageren. Log in of registreer.