FIFA 12 | 360

Releasedatum: 29 september 2011
Door Christian Vuye  3 februari 2012 om 08:45 | 360, PS3, PC

FIFA 12 Ultimate Team levert 30 miljoen euro op

Electronic Arts heeft bekend gemaakt dat FIFA 12 Ultimate Team, een modus van FIFA 12 waar de speler kleine betalingen maakt voor spelerskaarten die dan ingezet kunnen worden, inmiddels bijna dertig miljoen euro heeft opgeleverd.

Volgens Electronic Arts spelen meer dan twee miljoen gamers de Ultimate Team modus in FIFA 12. Tegen het einde van het derde kwartaal van het fiscale jaar, dat eindigde op 31 decemer, heeft dit Electronic Arts zo'n 30 miljoen euro opgeleverd. Tegen het einde van dit fiscale jaar verwacht men honderd miljoen euro aan inkomsten uit de totale digitale verkopen, waarvan het grootste deel uit FIFA 12 Ultimate Team komt.

Omwille van het succes van FIFA's Ultimate Team, dat in principe werkt met kleine bedragen of microtransacties, wil EA het systeem ook gebruiken in andere games en franchises. Andere sportgames van EA Sports lijken hiervoor het meest voor de hand liggend, maar Electronic Arts wil ook ander soort games voorzien van opties tot microtransacties. Welke games dat precies moeten worden, is nog niet bekend.

Gerelateerd


Afbeeldingen

Bekijk alles »

Laatste video's

Bekijk alles »

Reacties (5)

  1. davel32's avatar
    davel32
    715 XP
    10:32, 3 feb
    Ik speel zelf ook Ulitmate Team, ik heb er zelf ook al wat geld aan uitgegeven! Smile
  2. Coachman1978's avatar
    Coachman1978
    94 XP
    13:04, 3 feb
    En alle bedragen gekregen via gehackte accounts zijn er al afgetrokken?
  3. Pancrasser's avatar
    Pancrasser
    112 XP
    17:34, 3 feb
    Mooi voor EA, kunnen ze weer meer geld stoppen in de volgende FIFA
  4. Hajkiii's avatar
    Hajkiii
    19 XP
    18:29, 3 feb
    ff vraagje aan XGN.....

    ik ben ten einde raad ik speelde vanaf het begin toen fifa 12 uit kwam ultimate team. toen had ik een internet abbonement van telfort. en sinds december heb ik een alles in 1 pakket van ziggo besteld en geinstalleerd enz... maar nu krijg ik na elke wedstrijd ongeacht de stand een disconnect met de ea servers. dit is ZEEEER vervelend en ik kan er niks aan doen. ik heb al zovaak met ziggo gepraat maar niks hielp. zij hebben poorten open gezet op mijn modem maar dat lukte ook allemaal niet static ip voor me ps3 werkte ook niet. IK WEET ECHT NIET WAT IK MOET DOEN. ik heb een team van 300k heel lang voor gespeeld en gespaard. en 40 euro aan kaartjes gekocht maar nu krijg ik dit.

    hebben jullie misschien oplossingen die echt helpen mijn probleem op te lossen?



    Ik hoop maar niet dat dit weer zo bij fifa street wordt.



    Groet,

    Hajk
  5. MisterMP1996's avatar
    MisterMP1996
    1.164 XP
    18:37, 3 feb
    Tip, maak hier een topic over op het forum rechts bovenin. Daar zijn mensen die er meer van weten.
Je moet ingelogd zijn om te reageren. Log in of registreer.