Mass Effect 3 | 360

Releasedatum: 8 maart 2012
Door Erik Dekker  3 februari 2012 om 08:30 | 360, PS3, PC

Mass Effect 3 demo gaat gepaard met toegang tot Xbox Live Gold

Heb je een gratis Xbox Live account, maar wil je eens aan de slag met Xbox Live Gold? Goed nieuws, want als je de demo van Mass Effect 3 binnenhaalt, dan krijg je hiertoe tijdelijk toegang.

Dit laat ontwikkelaar BioWare weten op het officiële forum van het bedrijf. De reden hiervoor is zodat er zoveel mogelijk spelers aan de slag moeten gaan met de multiplayer demo van Mass Effect 3, waar je normaal gesproken een Xbox Live Gold abonnement voor nodig hebt.

Specifieke details omtrent deze deal zijn er niet bekendgemaakt, dus we durven nu nog niet te zeggen hoelang de periode duurt dat je Xbox Live Gold krijgt. Of al bestaande Xbox Live Gold gebruikers een verlenging op hun account zullen krijgen, is ook nog niet bekend. Hopelijk horen we hierover binnenkort meer.

De multiplayer demo van Mass Effect 3 staat gepland voor een release op 14 februari en zal te spelen zijn op de Xbox 360, PlayStation 3 en PC. In de demo krijg je alvast een voorproefje van de multiplayer component van de game en kun je tevens aan de slag gaan met een singleplayer missie die zich aan het begin van het verhaal afspeelt.

Mass Effect 3 komt uit op 9 maart en zal te verkrijgen zijn voor de Xbox 360, PlayStation 3 en PC. Verwacht hiervan in de komende weken een recensie op XGN verschijnen. Ben je nu al benieuwd naar onze ongezouten mening? Lees dan onze impressie!

Gerelateerd


Afbeeldingen

Bekijk alles »

Laatste video's

Bekijk alles »

Reacties (2)

  1. davel32's avatar
    davel32
    715 XP
    10:38, 3 feb
    leuk voor de mensen met een Xbox!
  2. Ap0c NL's avatar
    Ap0c NL
    602 XP
    17:53, 3 feb
    ja ik test hem op 360 en dan kan ik helemaal goed vergelijken met de pc. Smile
Je moet ingelogd zijn om te reageren. Log in of registreer.