Komt de Silent Hill HD Collection ook naar XBLA en PSN?
De Silent Hill HD Collection, met daarin de remakes van Silent Hill 2 en 3, staat als retailversie gepland voor een release op 6 maart. De geruchten gaan nu echter rond dat deze games straks ook digitaal te downloaden zullen zijn vanaf Xbox Live Arcade en het PlayStation Network.
Omdat het Europese leeftijdsclassificatiebureau PEGI de remakes van Silent Hill 2 en Silent Hill 3 afzonderlijk vermeldt, wijzen de pijlen naar de mogelijkheid dat deze games straks ook los digitaal te verkrijgen zijn voor de Xbox 360 en PlayStation 3. Er is hier echter nog geen bevestiging over, dus we moeten deze ontdekking vooralsnog niet al te serieus nemen.
Dit zou echter niet de eerste keer zijn dat een compilatie van eerder uitgekomen games naast een retailuitgave ook afzonderlijk digitaal worden aangeboden. Enkele voorbeelden hiervan zijn de Metal Gear Solid HD Collection, de Prince of Persia Trilogy 3D en ICO & Shadow of the Colossus: Classics HD.
Hopelijk komt ontwikkelaar Konami hierover binnenkort met meer nieuws.


De Vrijdagavondshow - Aflevering 57: WIN 3x Dragon's Dogma
Brute actie in nieuwe trailer Sleeping Dogs
MMO The Secret World met twee weken uitgesteld
Ghost Recon: Future Soldier lanceert met nieuwe trailer
Minecraft bijna meest gespeeld op Xbox Live, nieuwe content onderweg
Civilization V gratis speelbaar dit weekend
Reacties (1)
180 XP
12:49, 28 jan