Platenmaatschappij wil minder bekende muziek in Grand Theft Auto V
Muziek kan echt iets aan een game toevoegen. Of het nou lekkere muziek tijdens het cruisen in een auto is of spannende muziek tijdens een actiescene. De platenmaatschappij EMI gaat er in ieder geval alles aan doen om wat minder bekende muziek in Grand Theft Auto V te krijgen.
Want de games die inmiddels binnen de serie zijn verschenen, zaten overladen met bekende muziek. In het vijfde deel binnen de bekende reeks kan dat zo maar eens anders zijn. De platenmaatschappij EMI ziet Grand Theft Auto V namelijk als een kans om ook minder bekende artiesten en bands een kans te geven:
"Door de jaren heen heeft de Grand Theft Auto serie onder unieke mogelijkheden gegeven om een aantal verborgen pareltjes in onze collectie ten gehore te brengen. Nummers die anders nooit in een videogame hadden kunnen zitten," aldus Rod Kotler, vice-voorzitter van de platenmaatschappij.
Helaas maakt Kotler niet bekend wat voor nummers we mogen verwachten, maar het lijkt er op dat één nummer inmiddels bevestigd is. In de trailer van Grand Theft Auto V is het nummer Ogden's Nut Gone Flake van Small Faces te horen.

De Vrijdagavondshow - Aflevering 57: WIN 3x Dragon's Dogma
Brute actie in nieuwe trailer Sleeping Dogs
MMO The Secret World met twee weken uitgesteld
Ghost Recon: Future Soldier lanceert met nieuwe trailer
Minecraft bijna meest gespeeld op Xbox Live, nieuwe content onderweg
Civilization V gratis speelbaar dit weekend
Reacties (13)
1.789 XP
10:05, 25 jan
vice had beste muziek . ik wil muziek die bekend is + paar onbekende die leuke deuntjes hebben .
50 XP
11:21, 25 jan
536 XP
12:39, 25 jan
4.608 XP
13:06, 25 jan
Favoriete stations: GTA 3: Double Clef & Flashback 95.6, GTA Vice City: V-Rock & Radio Espantoso, GTA San Andreas: K-Rose, GTA IV: Vladivostok FM & San Juan Sounds.
24 XP
13:19, 25 jan
58 XP
16:19, 25 jan
1.164 XP
17:10, 25 jan
940 XP
17:20, 25 jan
574 XP
18:49, 25 jan
6.548 XP
08:27, 26 jan
1.526 XP
20:40, 25 jan
Eigen muziek Idd. !
3.018 XP
13:54, 26 jan
7.636 XP
11:49, 27 jan
De muziek in burnout paradise vond ik best wel goed, terwijl dat ook niet zeer bekende muziek was. Maar het paste gewoon goed bij het spel. Als ze dat bij GTA V ook doen, heb ik er iig geen problemen mee!