Hitman: Absolution | 360

Releasedatum: 20 november 2012
Door Joeri Hertogs  24 januari 2012 om 15:00 | 360, PS3, PC

Elke NPC uit Hitman: Absolution heeft eigen identiteit

Het lijkt erop dat ontwikkelaar IO Interactive heel wat aandacht heeft geschonken aan het verhaal van Hitman: Absolution. Het script voor de niet-speelbare personages telt namelijk meer dan 2000 pagina's. 

Tor Blystad, regisseur bij IO Interactive, vertelde op een event van Square Enix dat er veel aandacht is geschonken aan de ontwikkeling van de niet-speelbare personages. Zo heeft elk personage, van agenten tot onschuldige bijstanders, een eigen identiteit.

Er zijn in totaal meer dan 2000 pagina's geschreven die elk personage een eigen persoonlijkheid geven. Blystad zegt dat dit heel wat geheugen kan kosten en dat er daarom nog bepaalde zaken aangepast kunnen worden. Momenteel wordt er hard gewerkt om alle stemmen in te spreken.

Hitman: Absolution verschijnt dit jaar nog. Een exacte releasedatum is nog niet bekend.

Gerelateerd


Afbeeldingen

Bekijk alles »

Laatste video's

Bekijk alles »

Reacties (2)

  1. Dravir's avatar
    Dravir
    7.636 XP
    15:03, 24 jan
    Wow, dat lijkt me echt heel erg veel! Ze zouden ook een boek uit kunnen geven Smile
  2. abdelrrazak's avatar
    abdelrrazak
    432 XP
    19:25, 24 jan
    kan niet wachten!
    hitman is back b*tches!!!!
Je moet ingelogd zijn om te reageren. Log in of registreer.