Red Faction: Battlegrounds | Xbox Live Arcade

Releasedatum: 6 april 2011
Door Erik Dekker  29 juli 2011 om 13:30 | PC, 360, PS3

THQ stopt met het uitgeven van nieuwe Red Faction games

Eerder vandaag berichtten we al dat uitgever THQ teleurgesteld is in de verkoopcijfers van de twee laatst uitgekomen Red Faction games. Nu geeft de uitgever aan dat het in de toekomst helemaal geen titels uit de Red Faction franchise meer zal uitgeven.

THQ's algemeen directeur Brian Farell heeft gisteravond tegen de aandeelhouders gezegd dat de uitgever geen plannen meer heeft om games uit de franchise in de toekomst verder uit te geven, op welke manier dan ook. Dit omdat de reeks volgens hem niet het beoogde brede publiek op de consoles wist te bereiken.

''In de maatschappij van tegenwoordig waarin we ons sterk focussen op sterke verkoopcijfers, zal het voor games steeds moeilijker worden om bij te blijven vanwege de lat die men elke keer maar hoger legt. Zelfs voor goed afgewerkte games als Red Faction,'' aldus Brian Farrell.

Farell vertelt vervolgens waar de uitgever zich vooral op richt tijdens de ontwikkeling en het uitgeven van haar games:

''Als we nu naar ons portfolio kijken, dan zien we dat de standaard van deze games erg hoog moeten liggen op het gebied van kwaliteit en differentiatie. Wij focussen ons op het uitgeven van games die een breed publiek aan zullen spreken en daarom moeten er agressieve marketingstrategieën worden toegepast.''

Hoe de toekomst er voor de Red Faction franchise precies uit zal gaan zien, is helaas niet bekend. THQ legt de focus in ieder geval vanaf nu op andere titels. Op dit moment werkt ontwikkelaar Volition aan Saints Row: The Third, die in november dit jaar uitkomt. THQ zal deze titel gaan uitgeven.

Gerelateerd


Afbeeldingen

Bekijk alles »

Laatste video's

Bekijk alles »

Reacties (12)

  1. grangeke's avatar
    grangeke
    3.283 XP
    14:16, 29 jul
    De lat hoger leggen is wat ze er zelf aan te danken hebben.
    zei zeggen het en al die flop-game-raters zeggen het.

    Al die "pro's" die zitten te zagen van 'oh hij is niet afgewerkt hier en daar'
    Terwijl het verhaal en de gameplay tip top in orde zijn.

    Er zijn enkele bekende game-news sites waar ik van dacht daar kom ik niet meer omdat ze zich enkel op kwaliteit gooide i.p.v. het verhaal.
    Wat je vaak hoord en waardoor games ook vaak minder punten door krijgen is ; (trommelgeroffel)

    Graphics.


    Maar goed, wel spijtig denk ik dat ze ermee gaan stoppen.
    Het is nu niet om te zeggen dat STT3 slecht gaat zijn.
    Als ze een breed publiek willen bereiken moeten ze maar eens iets totaal nieuws oftewel een remake van iets maken dat destijds populair was net zoals ze nu met Halo doen.
  2. TheLegendOf1977's avatar
    TheLegendOf1977
    1.656 XP
    14:40, 29 jul
    Ik heb ook al enkele sites links laten liggen en dat zouden meer mensen moeten doen! Zowieso moeten mensen eens proberen hun eigen gevoel of interesses te volgen en niet blindelings het review cijfer van een site volgen!
    Doe ik al jaren niet meer, verschil is ook te groot tussen sites en er klopt vaak weinig van. IGN bijvoorbeeld vind het stoer om UBER critisch te zijn, en dingen als beleving en game ervaring tellen bij hun niet. Gametrailers loopt vaak een hele review slechte dingen op te noemen om vervolgens een 7,5 of een 8 te geven....
  3. pimonpon1's avatar
    pimonpon1
    2.455 XP
    15:15, 29 jul
    Klopt helemaal,ik ga vaak op mijn gevoel af of wat andere gamers van een spel vinden. ;-)
  4. grangeke's avatar
    grangeke
    3.283 XP
    15:42, 29 jul
    We zijn eigenlijk off-topic aan het gaan XD
  5. miguel12's avatar
    miguel12
    549 XP
    20:21, 29 jul
    Als het niet verkoopt heeft het ook weinig zin.
  6. TheLegendOf1977's avatar
    TheLegendOf1977
    1.656 XP
    21:26, 29 jul
    Oorspronkelijk geplaatst door grangeke
    We zijn eigenlijk off-topic aan het gaan XD


    Nou, op zich heeft het er wel mee te maken... Armageddon was zeker geen top game meer wel super vermakelijk en weer eens wat anders.
    Als meer mensen naar de game hadden gekeken en niet blind een (gewoon goeie) recensie score zouden volgen, zou de game meer verkocht zijn en zaten ze nu niet in deze situatie...
  7. johanneslol's avatar
    johanneslol
    1.898 XP
    22:21, 29 jul
    Ik ga ook altijd op mijn gevoel af. Ik heb de demo"'s. Gespeeld en ik vind het niks.
  8. DaVe295's avatar
    DaVe295
    2.544 XP
    01:57, 30 jul
    Ik hoop dat THQ failliet gaat wat een kkbedrijf word dat zeg de tering ik heb genoten van Guerilla tot ze ineens de openwereld eruit laten waardoor je de verwoesting ook minder zag.
    Die vijanden gingen ook totaal nergens over dan koop k wel facking Dead Space wat een pleuris game graaf je eigen graf THQ!!!
  9. grangeke's avatar
    grangeke
    3.283 XP
    23:37, 30 jul
    tegenwoordig heb je wel iets met vloeken vindt je niet?
  10. DaVe295's avatar
    DaVe295
    2.544 XP
    18:12, 31 jul
    Je zou eens moeten weten hoe het er hier aantoe gaat dit is niks wat k tot nu toe heb gezegt XD
  11. MrQuankypants's avatar
    MrQuankypants
    190 XP
    22:35, 31 jul
    jamer ik vond armaggedon wel vet
  12. B--T--B-8's avatar
    B--T--B-8
    6.175 XP
    23:38, 31 jul
    Jammer vond Geurilla zeker een vette game. En Armageddon sprak me gewoon wat minder aan omdat het niet meer een open wereld was maar nu een rechte verhaallijn onder de grond. Ik was juist benieuwd naar een nieuw deel, maar dat komt dus niet meer.
Je moet ingelogd zijn om te reageren. Log in of registreer.