Wolfenstein | 360

Releasedatum: 21 augustus 2009
Door Alwin Wubs, 5 mei 2011 om 12:10 | PC, 360, PS3

Ontwikkelaar id Software hint naar nieuwe Wolfenstein en Quake

Jason Kim, producer bij id Software, hint naar mogelijke nieuwe delen van Wolfenstein en Quake in de toekomst.

Kim zegt dit in een interview met de website ShackNews. Hoewel de ontwikkelaar op dit moment met geen van beide titels bezig is, geeft Kim aan dat er in de toekomst zeker wel een nieuwe Wolfenstein en Quake kunnen verschijnen als de fans dat willen. Daarbij zou id Software de ontwikkeling anders aanpakken.

De laatste jaren zijn Quake en Wolfenstein-titels door andere studios ontwikkeld. Zo werden Quake 4 en Wolfenstein beide door ontwikkelaar Rave Software gemaakt. Id Software is op het moment bezig met RAGE, welke 16 september moet uitkomen. Volgens Kim zou het kunnen dat de ontwikkelaar daarna kijkt naar een nieuw deel in de Quake of Wolfenstein-serie.

Gerelateerd


Afbeeldingen

Bekijk alles »

Laatste video's

Bekijk alles »

Reacties (5)

  1. Liquidsnake's avatar
    Liquidsnake
    2.358 XP
    12:14, 5 mei
    De laatste wolvenstein was van bedenkelijke kwaliteit en quake mag wel eens nieuwe game van verschijnen, maarja beide boksen wel op tegen toppers in FPS genre natuurlijk !!
  2. Lolmutsen's avatar
    Lolmutsen
    3.202 XP
    12:18, 5 mei
    neee. niet nog een wolvenfail... Sad
  3. sjeun's avatar
    sjeun
    2.593 XP
    12:23, 5 mei
    een nieuwe wolfenstein is altijd welkom. natuurlijk wel ff maken in de huidige standaard stijl als de andere shooters graag.
  4. Nircobman's avatar
    Nircobman
    315 XP
    12:42, 5 mei
    Wolfenstein is altijd wel leuk
  5. Ap0c NL's avatar
    Ap0c NL
    602 XP
    14:03, 5 mei
    Geweldig als ze enkeld maar wolfenstein Enemy Territory een graphical update geven kunnen ze die zo online droppen en zal die game door miljoenen voor jaren gespeeld worden. Ik zou mijn geluk niet meer op kunnen. Smile
Je moet ingelogd zijn om te reageren. Log in of registreer.