Dead Space 2 zou ook naar de Wii komen
Zoals jullie ongetwijfeld weten is Dead Space 2 eind januari verschenen voor de Xbox 360, PlayStation 3 en PC. Het ziet er echter naar uit dat het spel ook op de Wii had moeten verschijnen.
Maar dat deed het uiteindelijk niet. Waarom Dead Space 2 niet op de Wii uitgebracht is dat weten we niet, maar er is wel aan een Wii versie gewerkt van de horrorgame. Op de LinkedIn pagina van twee personen is de titel namelijk terug te vinden.
Een van hen is Gerry Sakkas, een medewerker bij Electronic Arts, de uitgever van Dead Space 2. Hij heeft de kwaliteit van de game in de gaten moeten houden, maar blijkbaar was die niet goed genoeg en misschien is daarom de game wel geannuleerd. De andere is Matt Spriggens, een freelancer, hij zou gewerkt hebben aan het level design van de Wii versie van Dead Space 2.
Electronic Arts heeft nog niets laten weten over een Wii versie van Dead Space 2. De uitgever bracht in 2009 wel al Dead Space Extraction uit, een on-rails shooter speciaal ontworpen voor de Wii. Deze game kreeg nog positieve kritiek, maar de verkoopaantallen vielen toch tegen.


De Vrijdagavondshow - Aflevering 57: WIN 3x Dragon's Dogma
Brute actie in nieuwe trailer Sleeping Dogs
MMO The Secret World met twee weken uitgesteld
Ghost Recon: Future Soldier lanceert met nieuwe trailer
Minecraft bijna meest gespeeld op Xbox Live, nieuwe content onderweg
Civilization V gratis speelbaar dit weekend
Reacties (4)
916 XP
10:42, 6 apr
2.186 XP
14:03, 6 apr
Laatste tijd wel veel ontdekt via Linkedin
4.813 XP
18:37, 6 apr
2.544 XP
20:02, 6 apr