Hydro Thunder Hurricane aangekondigd voor XBLA
Hydro Thunder zal vooral bij de oudere gamers een belletje doen rinkelen. Jongere gamers kunnen de franchise nu ook ontdekken met het nieuwe Hydro Thunder Hurricane.
Microsoft Game Studios heeft op de Penny Arcade Expo East bekend gemaakt dat het officiële en langverwachte vervolg op Hydro Thunder deze zomer beschikbaar zal zijn op de Xbox Live Marketplace. Hydro Thunder Hurricane noemt de game zich en zal acht races bevatten die zich om en rond verscheidene pretparken bevinden. Er zullen ook nieuwe game modi beschikbaar zijn waaronder een Challenge, Championchip en Speedrace modus.
Hydro Thunder was oorspronkelijk een spel dat je enkel in de arcadehallen kon terugvinden. Later is de game ook verschenen voor de SEGA Dreamcast waardoor het spel internationale bekendheid vergaarde. Bepaalde boten uit deeltje één zullen ook beschikbaar zijn in Hydro Thunder Hurricane. Je zal ook online tegen maximum zeven andere mensen kunnen racen. Hydro Thunder Hurricane is beschikbaar vanaf deze zomer.


De Vrijdagavondshow - Aflevering 57: WIN 3x Dragon's Dogma
Brute actie in nieuwe trailer Sleeping Dogs
MMO The Secret World met twee weken uitgesteld
Ghost Recon: Future Soldier lanceert met nieuwe trailer
Minecraft bijna meest gespeeld op Xbox Live, nieuwe content onderweg
Civilization V gratis speelbaar dit weekend
Reacties (6)
7.636 XP
15:46, 29 mrt
2.739 XP
17:20, 29 mrt
3.514 XP
17:29, 29 mrt
3.024 XP
18:34, 29 mrt
2.593 XP
12:49, 30 mrt
9.351 XP
13:37, 30 mrt