Meer informatie over de Halo: Reach bèta
Iedereen die Halo 3: ODST gekocht heeft, kreeg daarbij een code voor de multiplayer bèta van Halo: Reach. Eerder deze maand wisten we jullie te vertellen dat deze bèta start op 3 mei. Maar wat houdt de bèta nou eigenlijk in?
Brian Jarred, community manager bij Bungie, heeft meer informatie gegeven over de Halo: Reach bèta. Hij zegt dat de bèta een goede representatie zal zijn van de uiteindelijke game, en van bijna alle belangrijke onderdelen zit er wel iets in de bèta.
Zo zal de game nieuwe bepantsering bevatten, die deel is van de nieuwe uitrusting en ook een grote invloed zal hebben op de gameplay. Ook zitten er verschillende wapens in, die je kunt uitproberen op verschillende maps. Er zitten ook meerdere gamemodi in de bèta, sommige zijn oude bekenden, maar er zitten ook nieuwe modi bij. Of de Murder Modus erin zit, dat is nog even afwachten.
Deze bèta gaat dus een goede indruk geven van Halo: Reach. Natuurlijk houdt Bungie ook nog enkele dingen achter de hand, zodat je nog iets hebt om naar uit te kijken als de game verschijnt in de herfst van dit jaar. Kijk voor meer informatie over Halo: Reach op de bijbehorende gamepagina.



De Vrijdagavondshow - Aflevering 57: WIN 3x Dragon's Dogma
Brute actie in nieuwe trailer Sleeping Dogs
MMO The Secret World met twee weken uitgesteld
Ghost Recon: Future Soldier lanceert met nieuwe trailer
Minecraft bijna meest gespeeld op Xbox Live, nieuwe content onderweg
Civilization V gratis speelbaar dit weekend
Reacties (10)
5.997 XP
17:29, 21 feb
946 XP
17:55, 21 feb
7.636 XP
19:01, 21 feb
2.423 XP
19:05, 21 feb
1.731 XP
19:42, 21 feb
3.382 XP
20:08, 21 feb
3.164 XP
21:43, 21 feb
5.997 XP
05:35, 22 feb
851 XP
22:29, 21 feb
9.351 XP
00:15, 22 feb