Fable III zal veel betere co-op kennen
Het is geen geheim dat Lionhead de co-op van Fable II beter achterwege had kunnen laten. Molyneux reageert nu via een podcast op deze grootste irritatie van vele Fable II kenners.
Volgens Molyneux zal Fable III alle fouten goed maken wat betreft de co-op modus in de game.
"Ik heb verschillende wensen gehoord over de co-op modus. Zo willen spelers de mogelijkheid hebben om met hun eigen karakter in de wereld van de ander te stappen, met je eigen wapens, krachten en hond. Tevens wil men vrij rond kunnen bewegen zonder vast te zitten aan de camera. Dit kan, maar dat zal wel zo zijn consequenties hebben".
"Zou je ook graag en mijn wereld willen komen en gaan trouwen? nou, dit kan ook. Fable III zal de eerste game zijn waarin er getrouwd kan worden in de co-op modus", aldus Molyneux.
Wat we tot nu toe hebben gezien van Fable III, belooft veel. De game ziet er veel volwassener en duisterder uit. Wij verwachten dan ook veel van deze game en hopen dat de beperkingen die het tweede deel kende volledig worden verholpen.



De Vrijdagavondshow - Aflevering 57: WIN 3x Dragon's Dogma
Brute actie in nieuwe trailer Sleeping Dogs
MMO The Secret World met twee weken uitgesteld
Ghost Recon: Future Soldier lanceert met nieuwe trailer
Minecraft bijna meest gespeeld op Xbox Live, nieuwe content onderweg
Civilization V gratis speelbaar dit weekend
Reacties (7)
822 XP
13:40, 14 feb
2.739 XP
13:50, 14 feb
759 XP
14:05, 14 feb
3.185 XP
14:43, 14 feb
2.544 XP
15:02, 14 feb
2.658 XP
16:56, 14 feb
9.351 XP
23:59, 14 feb