Blur multiplayer beta komt in maart
Demo - Hoewel het nog even duurt voordat de racegame Blur in de schappen ligt, krijgen we binnenkort de mogelijkheid om alvast aan de slag te gaan met het spel. Activision heeft bekend gemaakt dat zij in maart een multiplayer beta zal uitbrengen van haar aankomende racegame Blur.
Dit nieuws werd door Activision's CEO Michael Griffith tijdens de presentatie van het bedrijf z'n financiële resultaten naar buiten gebracht.
"In maart zijn we van plan om een multiplayer beta van Blur te lanceren om de media en consument te laten zien hoe leuk de multiplayer van onze game is. We zijn erg enthousiast over de game en geloven dat het niveau van de competitie in het spel ongekend goed is," aldus Griffith.
Er werd helaas niet verteld voor welke platformen de beta zal verschijnen, maar vermoedelijk zal de beta vanaf maart 2010 te downloaden zijn voor de Xbox 360 en de PlayStation 3. Of iedereen toegang krijgt tot deze beta, is ook nog niet bekend.
Wil je meer weten of deze geanticipeerde racegame? Race dan even snel naar onze gamepagina. Naast meer info over het spel kun je daar ook verschillende vette video's en screenshots van de game checken.



De Vrijdagavondshow - Aflevering 57: WIN 3x Dragon's Dogma
Brute actie in nieuwe trailer Sleeping Dogs
MMO The Secret World met twee weken uitgesteld
Ghost Recon: Future Soldier lanceert met nieuwe trailer
Minecraft bijna meest gespeeld op Xbox Live, nieuwe content onderweg
Civilization V gratis speelbaar dit weekend
Reacties (9)
3.382 XP
17:12, 11 feb
2.681 XP
19:56, 11 feb
1.958 XP
18:21, 11 feb
Ik hoop wel dat ie arcade word
3.886 XP
18:30, 11 feb
dus laat maar komen met die burnout
4.265 XP
21:18, 11 feb
830 XP
22:30, 11 feb
3.024 XP
16:23, 12 feb
9.351 XP
19:39, 12 feb
822 XP
10:46, 4 mrt
Jaja zal ik zegge waar mmm ? mss als jullie heel lief zijn
Je krijgt eerst een First key voor op de blur site en dan krijg je op die site je echte key zo werkt het.