R.U.S.E. draait niet om micro controls
Het RTS-genre is nooit volledig doorgebroken op de console. R.U.S.E. hoopt hier verandering in te kunnen brengen.
Real-time strategy games zijn nooit heel populair geweest op de console en ook langverwachte spellen als Halo Wars en Command & Conquer: Red Alert 3 konden dit niet veranderen. Volgens Mathieu Girard, senior producer voor R.U.S.E., focussen de meeste ontwikkelaars te hard op de micro controls om een succesvolle RTS-game voor de consoles te maken:
"Het is natuurlijk eenvoudig om kritiek te leveren op het verleden. Wij denken dat je voor een goede RTS-game de focus niet moet leggen op de micro controls die we in andere spellen al hebben gezien. Je moet perfect kunnen begrijpen waar console gaming om draait. Volgens ons draait dit namelijk niet om fijngewerkte controls maar om een perfecte strategische ervaring. We hebben geprobeerd dit gevoel zo goed mogelijk weer te geven. Het navigeren over de map zal dan ook gebeuren met de D-pad."
Zijn game R.U.S.E. zou die strategische ervaring dus beter gaan brengen naar de spelcomputers. Dit moet gebeuren via betere besturing en door het micro management weg te halen.
R.U.S.E. zou eigenlijk in het eerste kwartaal van 2010 uitkomen maar is nu verzet naar het begin van het fiscale jaar 2011.



Bekijk de videorecensie van The Darkness II
Hollywood-sterren verzorgen stemmenwerk in Syndicate
Demoversie Driftmoon nu beschikbaar
Sony geeft lijst Vita-compatible PSP-games vrij
CD Projekt: 'The Witcher II meest complexe verhaal op Xbox 360 ooit'
Namco Bandai gaat Star Trek uitgeven
Reacties (6)
1.951 XP
15:49, 9 feb
925 XP
16:45, 9 feb
aangezien er daar vrij weinig van zijn.
7.587 XP
17:51, 9 feb
851 XP
18:11, 9 feb
9.347 XP
19:55, 9 feb
871 XP
11:45, 10 feb