NinjaBee kondigt Keflings vervolg aan
Eind 2008 verscheen de Xbox Live Arcade game A Kingdom for Keflings van ontwikkelaar NinjaBee. Sindsdien is het stil geweest vanuit deze studio, maar daar kwam vandaag verandering in.
NinjaBee heeft namelijk laten weten met een vervolg op hun eerste Keflings game te komen. Het tweede deel zal wederom voor Xbox Live Arcade zijn en de titel A World of Keflings dragen.
In A Kingdom for Keflings moest jij de Keflings helpen bij het uitbreiden van hun dorpje naar een heus koninkrijk. Het was een strategiegame die je op je gemak kon spelen, en ook het vervolg zal die gameplay kennen. Echter wordt dit tweede deel een stuk groter. In A World of Keflings zul je namelijk meerdere koninkrijk aandoen, die allemaal uniek zijn.
Wanneer A World of Keflings moet verschijnen, is nog niet bekend. Wel weten we dat het spel nog dit jaar moet komen.

De Vrijdagavondshow - Aflevering 57: WIN 3x Dragon's Dogma
Brute actie in nieuwe trailer Sleeping Dogs
MMO The Secret World met twee weken uitgesteld
Ghost Recon: Future Soldier lanceert met nieuwe trailer
Minecraft bijna meest gespeeld op Xbox Live, nieuwe content onderweg
Civilization V gratis speelbaar dit weekend
Reacties (7)
7.636 XP
11:09, 30 jan
3.382 XP
12:29, 30 jan
1.496 XP
14:54, 30 jan
9.351 XP
19:52, 30 jan
1.526 XP
01:49, 1 feb
851 XP
16:39, 1 feb
16.169 XP
00:14, 2 feb
In het eerste deel heb ik geen gametijd in gestoken, niet een game voor mij.. .