Dead Rising 2 | 360

Releasedatum: 24 september 2010
Door who, 26 januari 2010 om 15:24 | 360

Dead Rising film aangekondigd

Capcom heeft een live-action film aangekondigd, gebaseerd op de actiehorror franchise Dead Rising. De film, 'Zombrex: Dead Rising Sun', staat gepland om later dit jaar uit te komen.

De film speelt zich af in een alternatieve realiteit waarin door zombies geplaagde omgevingen in quarantaine worden afgezonderd. Degenen die in een dergelijk afgesloten gebied wonen, zijn dus kanonnenvoer voor de ondoden. Maar twee broers, George en Shin hebben een plan om te ontsnappen.

Zombrex: Dead Rising Sun is geregisseerd door Keji Inafune; de man die ons de Mega-Man games bracht. De film zal nog dit jaar te bekijken zijn via de officiële website en Xbox Live. Voor een impressie van de film kun je hier de trailer bekijken.

Daarnaast maakte Capcom bekend dat de game Dead Rising 2 nog dit jaar in Japan uitgebracht zal worden. Over een Europese release is echter nog steeds niks bekend. Uiteraard houden we jullie op de hoogte zodra hier meer informatie naar buiten komt.

Gerelateerd


Afbeeldingen

Bekijk alles »

Laatste video's

Bekijk alles »

Reacties (14)

  1. DaVe295's avatar
    DaVe295
    2.544 XP
    15:31, 26 jan
    Film lijkt me echt geen zak aan
  2. OldskoolRikkie's avatar
    OldskoolRikkie
    3.781 XP
    15:39, 26 jan
    kan een hele goede film gaan worden..
  3. IIGCBIIRuthless's avatar
    IIGCBIIRuthless
    3.382 XP
    16:00, 26 jan
    lijk mij een vette film
  4. King Boo's avatar
    King Boo
    1.496 XP
    16:23, 26 jan
    hier lijkt me ook niet veel aan. Er worden nu wel echt veel film games gemaakt of niet Tongue
  5. Cooky's avatar
    Cooky
    9.351 XP
    16:46, 26 jan
    Lijk me wel leuk,maar ik verwacht er niet veel van.
  6. Airborne 88's avatar
    Airborne 88
    613 XP
    17:10, 26 jan
    teveel films gebaseerd op games kan goede en slechte invloeden hebben, maar ik denk dat we al genoeg look-a-likes van dit soort films hebben. Besides, zombies zijn uit. Actie is meer het genre van de huidige gamer, zoals een Gears of War-film LOL
  7. B--T--B-8's avatar
    B--T--B-8
    6.174 XP
    17:10, 26 jan
    Weet niet of dat wat zal worden. Misschien kan je beter alvast Zombieland kijken.
  8. IDWGROEP's avatar
    IDWGROEP
    2.739 XP
    17:11, 26 jan
    Hoeft voor mij niet zo heb liever de game.
  9. gamer_PS3's avatar
    gamer_PS3
    1.958 XP
    17:22, 26 jan
    word tog niks
  10. oRiginal_G's avatar
    oRiginal_G
    2.993 XP
    17:54, 26 jan
    tjill en bbbb film
  11. anoniem's avatar
    anoniem
    0 XP
    18:47, 26 jan
    Heb nooit zo vertrouwen in games die verfilmd worden. Toch niet geaccepteerd bij het grotere publiek.. Hoe vet film ook is.

    Film met game als gevolg werkt ook 99 tot 100 keer niet. Films en games kunnen het beste gescheiden blijven in mijn ogen, zoals Batman: Arkham Asylum, een opzich staande game.
  12. Darkness's avatar
    Darkness
    4.813 XP
    20:34, 26 jan
    Ik ben benieuwd ik vind zombie films altijd wel vet
  13. kinghim's avatar
    kinghim
    851 XP
    21:21, 26 jan
    echt he, leuk om zombies te zien sterve
  14. Talgees4's avatar
    Talgees4
    907 XP
    17:53, 27 jan
    Het is een tijdje geleden dat er weer zombies in de cine waren die echte succesen waren hopelijk brengt dit weer leven in de zombie genre altijd al nice gevonden
Je moet ingelogd zijn om te reageren. Log in of registreer.