Samurai Shodown Sen naar Europa
Rising Star Games heeft de rechten verkregen om Samurai Shodown Sen in Europa uit te brengen. De game zal komend voorjaar exclusief voor de Xbox 360 verschijnen.
Vorige maand kwam de fighting game reeds uit in Japan als Samurai Spirits Sen en zou de game ook in Amerika moeten verschijnen onder de naam Samurai Shodown: Edge of Destiny. Dit is echter niet doorgegaan vanwege nog onbekende redenen. Het is dus te hopen dat Rising Star Games dit beter zal regelen met de Europese distributie van Samurai Shodown Sen.
Samurai Shodown Sen is inmiddels het elfde deel uit de fighting reeks, welke is begonnen op de NeoGeo, en brengt ons terug naar het Japan uit vervlogen tijden waar er nog met zwaarden worden gevochten. De speler kan kiezen uit twintig personages waaronder een aantal bekende gezichten zoals Galford, Hanzo Hattori, Haohmaru, Nakoruru, Suzu, Takechiyo en Ukiyo Tachibana. Elke personage heeft uiteraard zijn of haar eigen vechtstijl en wapens.
Voor een impressie van Samurai Shodown Sen kun je hier de laatste screenshots en hier een trailer bekijken. En voor de laatste nieuws over deze game houd je uiteraard de gamepagina in de gaten.



De Vrijdagavondshow - Aflevering 57: WIN 3x Dragon's Dogma
Brute actie in nieuwe trailer Sleeping Dogs
MMO The Secret World met twee weken uitgesteld
Ghost Recon: Future Soldier lanceert met nieuwe trailer
Minecraft bijna meest gespeeld op Xbox Live, nieuwe content onderweg
Civilization V gratis speelbaar dit weekend
Reacties (7)
1.496 XP
18:24, 23 jan
9.351 XP
20:37, 23 jan
851 XP
20:51, 23 jan
3.382 XP
22:03, 23 jan
4.265 XP
23:35, 23 jan
16.169 XP
08:14, 25 jan
6.174 XP
23:17, 26 jan