Tiger Woods PGA Tour 11 | 360

Releasedatum: 2 juli 2010
Door Tom Boshouwers  22 januari 2010 om 16:43 | Wii, PS3, 360

Ook aankomende zomer een nieuwe Tiger Woods game

Zo trouw als de serie is, kunnen we ook in 2010 een nieuw deel in de Tiger Woods PGA Tour-reeks verwachten. Als deze zomer het zonnetje weer aan de hemel verschijnt, zal ook het licht schijnen op de golfbanen in een nieuw deel.

Electronic Arts heeft vandaag menig golfliefhebber blij gemaakt met het heuglijke nieuws dat we deze zomer een nieuwe slag kunnen slaan in Tiger Woods PGA Tour 11. De game komt uit voor de PlayStation 3, Xbox 360 en de Wii.

Voor de golffanaten onder ons dus erg goed nieuws. Een mooie reden om die clubs alvast uit de kast te trekken en te oefenen op je swing, want voor je het weet, leg je al de eerste ballen op de tee. Op de gamepagina kun je later terecht voor overige informatie.

Gerelateerd


Afbeeldingen

Bekijk alles »

Laatste video's

Bekijk alles »

Reacties (5)

  1. OldskoolRikkie's avatar
    OldskoolRikkie
    3.781 XP
    19:32, 22 jan
    meschien dat ik deze koop,of dat ik wacht op 2012 zoveel veranderd er niet in een jaartje
  2. Cooky's avatar
    Cooky
    9.351 XP
    19:42, 22 jan
    Ik wacht wel tot die in de budgetbak ligt.
  3. King Boo's avatar
    King Boo
    1.496 XP
    14:00, 23 jan
    tsja was te verwachten, mja ik hoor wel dat die van 2010 erg goed is!
  4. GE niss's avatar
    GE niss
    16.169 XP
    03:33, 25 jan
    ik snap dit eigenlyk niet echt, want golven is in het echt al begoorlyk tering mega saai.. . Dus golfen in een game is dan toch al helemaal dood saai.. . Maar dan wel mega.. . Maar ja.. . er zullen gekken tussen zitten die zich er op verlangen en er op zitten te verheugen.. .
  5. anoniem's avatar
    anoniem
    0 XP
    00:36, 26 jan
    Snap ook niet goed waarom hier nog games van gemaakt worden. Maar dat zal er wel mee te maken hebben dat golven in Nederland niet super populair is. Helemaal niet onder gamers.
Je moet ingelogd zijn om te reageren. Log in of registreer.