Mass Effect 2 | 360

Releasedatum: 29 januari 2010
Door Max van Zeeland, 5 januari 2010 om 09:34 | 360

Herspelen met zelfde personage mogelijk in Mass Effect 2

In Mass Effect 2 is er een functie toegevoegd genaamd New Game+ waarmee het mogelijk zal zijn om de game opnieuw uit te spelen. Dit kan je dan doen met hetzelfde personage, waardoor je alle vaardigheden kunt behouden.

Eerst was BioWare niet van plan om New Game+ toe te voegen aan Mass Effect 2 omdat het erg moeilijk zou zijn om dit te kunnen laten integreren met Mass Effect 3. Overgaan van de ene game op de andere door middel van keuzes die jij hebt gemaakt, speelt namelijk een erg belangrijke rol. En dus zouden er problemen kunnen ontstaan met opnieuw gemaakte keuzes.

Na lang twisten heeft BioWare dan toch besloten dat het mogelijk is om New Game+ toe te voegen in de game. Echter hoef je dit niet te doen als je Mass Effect hebt uitgespeeld. Het is namelijk ook gewoon mogelijk om door te spelen zodat je "wat losse eindje kunt vastknopen of de downloadbare content kunt verkennen," aldus Chris Priestly van BioWare.

Eind deze maandkunnen we aan de slag met Mass Effect 2. Tot die tijd kun je al het nieuws nog nalezen op onze gamepagina. Je kunt hier ook de impressie en trailers vinden.

Gerelateerd


Afbeeldingen

Bekijk alles »

Laatste video's

Bekijk alles »

Reacties (20)

  1. JCVito1989's avatar
    JCVito1989
    2.897 XP
    10:25, 5 jan
    Het lijkt wel alsof telkens als Bioware iets doet, ze claimen dat het nieuw en innovatief is... Hoe hypocriet, eerst de Japanse RPG's afzeiken en dan hun ideeën klakkeloos overnemen...
  2. zzzzzmura's avatar
    zzzzzmura
    5.854 XP
    10:59, 5 jan
    Heb je Xbox afzeiker weer,je loopt alleen maar te klagen op alles wat voor de Xbox ontwikkeld wordt.
    Mass Effect is gewoon een supervette Rpg dus loop niet de hele tijd te bitchen.
  3. JCVito1989's avatar
    JCVito1989
    2.897 XP
    11:22, 5 jan
    In wat voor een verknipte wereld leef jij dat je denkt dat alles wat gezegd word over een game die ook voor de xbox uitkomt (want Mass Effect is niet eens exclusive) een aanval is op xbox360? Ik heb het hier niet eens echt over Mass Effect maar over Bioware, dat domme hypocriete opmerkingen blijft maken :S

    Microsoft is blij met mensen zoals jou die gratis en voor niks hun console verdedigen en de hemel in prijzen (al dan niet verdiend).

    Maar omdat je zo aandringt zal ik ook eens mijn mening geven over Mass Effect: Ik heb deel 1 gespeeld op de PC, vond het wel leuk maar het bleef mij niet boeien. Deel 2 heb ik alleen gameplay van gezien en het was meer van hetzelfde dus ook niet boeiend.
  4. zzzzzmura's avatar
    zzzzzmura
    5.854 XP
    11:43, 5 jan
    Ik mijn Console verdedigen jij bent echt een lampie,ik heb nl ook nog een Ps3.
    Luister snotneus ik leef niet in een verknipte wereld en ik heb niet met je geknikkerd.
    Ik prijs al helemaal niks de hemel in dus hoe kom je aan die wijsheid.
    En aangezien dit een site is voor consoles heb ik het natuurlijk over de Xbox versie en tov van de Ps 3 is het dan gewoon een exclusive.
    Kortom ik hoef geen keuzes te verdedigen mijn beste want ik speel wat ik wil,en wat kan het mij schelen wat Bioware zegt die game ga ik absoluut grijs spelen.
  5. JCVito1989's avatar
    JCVito1989
    2.897 XP
    12:00, 5 jan
    je loopt alleen maar te klagen op alles wat voor de Xbox ontwikkeld wordt


    Xbox verdedigen

    Mass Effect is gewoon een supervette Rpg dus loop niet de hele tijd te bitchen


    Mass Effect de hemel in prijzen

    En je hele post bewijst gewoon dat je mijn eerste post nauwelijks gelezen hebt want ik heb het over Bioware en NIET Mass Effect dus je bent gewoon dom bezig.

  6. Julian's avatar
    Julian
    5.532 XP
    12:26, 5 jan
    Dat is een feit, dat je alles afzeikt wat voor de Xbox 360 wordt ontwikkeld.

    En trouwens, Mass Effect is dan wel geen X360 exclusive, hij komt nog altijd uit voor alleen de platformen van Microsoft.
  7. zzzzzmura's avatar
    zzzzzmura
    5.854 XP
    12:26, 5 jan
    Vind het knap dat je sluitend bewijs hebt dat ik jouw eerste post niet gelezen zou hebben,echt humor.

    Dit artikel gaat over Mass Effect 2 maar dat had je toch al begrepen geloof ik,en dat die game de hemel ingeprezen word is ook niet echt vreemd aangezien deel 1 volgens mij toch heel goed is ontvangen.
    Ik hou niet van Japanse Rpg,s hoor je mij daar over zeuren.

    Maar ik heb veel van je reacties gelezen hoor en die zijn overduidelijk Anti Xbox 360 en alles wat daar bijhoort en over de Ps3 geen kwaad woord dus dan verdedig je de Ps3 toch ook of niet?
    En dan zeggen dat ik dom bezig ben,de pot verwijt de ketel dat hij zwart ziet
  8. GE niss's avatar
    GE niss
    16.066 XP
    03:08, 6 jan
    Sorry dat ik er even tussen val, maar maak er een topic voor aan, kanje daar verder gaan discussiëren.. . Oke ik geefje wel gelijk zzzzzmura, maar ik steek er geen tijd meer in.. . zonde om je tijd te besteden aan zo'n SpeelStation 3 Fanboy die alleen online stoer doet en als maar gelijk wilt hebben.. .
  9. Cooky's avatar
    Cooky
    9.347 XP
    11:12, 5 jan
    Dit wordt een topper,ik heb hem al gepreorderd.
  10. Nomii's avatar
    Nomii
    364 XP
    12:53, 5 jan
    pffff wat een geruzie allemaal -_-' misschien moet je gewoon niet zo erg ingaan op het commentaar van een ander...

    Zin in mass effect 2 Smile
  11. coolgamer's avatar
    coolgamer
    4.473 XP
    14:16, 5 jan
    lijkt me goed dat je kunt herspellen met het zelfde karakter en geen nieuwe moet kiezen
  12. IIGCBIIRuthless's avatar
    IIGCBIIRuthless
    3.381 XP
    15:11, 5 jan
    best wel vet voor de mensen die het eerste deel hebben gespeeld ik ga zker deze halen als ie wat goedkoper is
  13. King Boo's avatar
    King Boo
    1.496 XP
    16:09, 5 jan
    wel leuke toevoeging, dan own je in het begin al gelijk dik ^^
  14. Tosti_ijzer's avatar
    Tosti_ijzer
    101 XP
    22:39, 5 jan
    Opzich is het niets nieuws, want volgens mij kon dit in mass effect 1 ook al
  15. EdjeOwner's avatar
    EdjeOwner
    639 XP
    22:40, 5 jan
    hele fitie over dit nerdjes spel Tongue
  16. inva1337's avatar
    inva1337
    2.927 XP
    23:45, 5 jan
    Het is een toffe game en het is een feature die bijvoorbeeld ook in Borderlands zit. Ik ben blij met die feature en ik ga deze game ook zeker proberen.

    Het enige wat ik aan jullie discussie heb toe te voegen is dat het inderdaad geen exclusive is. Als een game exclusief voor een systeem zou uitkomen dan was het of de Xbox OF de Pc OF de Ps3.
  17. zzzzzmura's avatar
    zzzzzmura
    5.854 XP
    10:22, 6 jan
    Nee maar hij is niet speelbaar op de Ps 3 en zoals Critfire het al zei is het een Ms exclusive.
  18. inva1337's avatar
    inva1337
    2.927 XP
    16:50, 6 jan
    Ja het is een Microsoft exclusive, maar 99% van de bewoners op deze planeet heeft Windows. Dus de game heeft niet de waarde van een sterke exclusive zoals GoW die heeft voor de Ps3. Het is naar mijn mening dus ook geen argument waarom de xbox een betere keus zou zijn, Alan Wake is dat wel bijvoorbeeld.

    Hetzelfde geld bijvoorbeeld voor L4d2, de komende Splintercell en Gears of War. De enige top exclusive imo van komend jaar is Alan Wake, geen rede om een xbox te kopen voor mij.
  19. Dordt-Elite's avatar
    Dordt-Elite
    7.131 XP
    08:04, 6 jan
    leuke toevoeging, en elke keer die discussie over de consoles....
    maar goed wordt een toppertje
  20. B--T--B-8's avatar
    B--T--B-8
    5.744 XP
    14:57, 7 jan
    Dat is idd een leuke toevoeging.
Je moet ingelogd zijn om te reageren. Log in of registreer.