Super Street Fighter IV | 360

Releasedatum: 30 april 2010
Door Theo Weber, 17 november 2009 om 10:37 | PS3, 360

Super Street Fighter IV heeft veel nieuwe modi

Het blijkt dat Super Street Fighter IV niet alleen een aantal nieuwe personages zal kennen. De game zal namelijk ook een aantal nieuwe modi bevatten, waar we ons weer flink op uit kunnen leven.

Masahiro Taguchi van Capcom heeft op een blog aangegeven wat er precies gaat veranderen in de Super versie van SF IV. Zo zal de game een uitgebreider versie van het uitdagingssysteem bevatten.

In SF IV kon je uitgedaagd worden terwijl je de Arcade modus aan het spelen was. Nu is dat hetzelfde met Team Battles en kan je dus één op één vechten terwijl de online lobby zich vult. Als de lobby dan vol is, verschijnt 'Match Start' op het scherm en kan de echte lol beginnen.

Daarnaast is er de Endelss Battle modus, wat wellicht een modus is waarin de winnaar het steeds tegen iemand anders opneemt. Dit is echter niet verder uitgelegd door Taguchi.

Tijdens het kiezen van de perosnages is nu geen beeld van de tegenstander meer te zien en ook de menugeluiden zijn uitgeschakeld. Hierdoor is het steeds een verrassing tegen welke tegenstander je het op moet nemen.

SSF IV komt volgend jaar in de lente uit, maar voor meer informatie kun je de gamepagina alvast bezoeken.

Gerelateerd


Afbeeldingen

Bekijk alles »

Laatste video's

Bekijk alles »

Reacties (2)

  1. Cooky's avatar
    Cooky
    9.347 XP
    12:20, 17 nov
    Zeker een leuke toevoeging voor de liefhebbers van Street Fighter.
  2. kahraba's avatar
    kahraba
    2.066 XP
    00:53, 18 nov
    ag ze moeten wel iets doen he anders loopen ze achter
Je moet ingelogd zijn om te reageren. Log in of registreer.