Dante's Inferno demo in december
Demo - Hoewel de game pas in februari van 2010 uitkomt, kunnen jullie volgende maand al de hel afstruinen in de demo van Dante's Inferno. De demo laat je het hele openingslevel spelen.
Ontwikkelaar Visceral Games, van onder andere Dead Space, heeft laten weten dat we volgende maand een demo kunnen verwachten van Dante's Inferno. De demo bevat het gehele eerste level van de game. Hierin zul je het op moeten nemen tegen Death oftewel de dood. Win je dit gevecht dan bemachtig je zijn zeis en daarmee kun je de poorten naar de hel openen.
Dante moet zich door de negen cirkels van de hel worstelen om zijn verloren liefde te redden. Je begint helemaal bovenaan, maar zult toch echt door verscheidene hordes vijanden heen moeten beuken om het volgende niveau te bereiken. Lukt het jou om je vriendinnetje op tijd te redden?
Dante's Inferno verschijnt 12 februari in de winkels. De demo is slechts het begin van het verhaal. Heb je Death verslagen, heb je nog negen cirkels te gaan. Visceral Games heeft beloofd dat het een ware hel gaat worden. Wil je vast warm lopen voor je de verzengende hitte van de hel betreedt, lees dan onze impressie.



Bekijk de videorecensie van The Darkness II
Hollywood-sterren verzorgen stemmenwerk in Syndicate
Demoversie Driftmoon nu beschikbaar
Sony geeft lijst Vita-compatible PSP-games vrij
CD Projekt: 'The Witcher II meest complexe verhaal op Xbox 360 ooit'
Namco Bandai gaat Star Trek uitgeven
Reacties (9)
7.131 XP
10:07, 11 nov
ik denk dat dit echt een heel bruut spel wordt.
We'll wait and see...
2.066 XP
10:44, 11 nov
9.347 XP
10:58, 11 nov
2.450 XP
11:40, 11 nov
2.932 XP
12:55, 11 nov
5.538 XP
12:55, 11 nov
4.243 XP
13:46, 11 nov
304 XP
15:15, 12 nov
3.381 XP
18:19, 12 nov