Splinter Cell: Conviction was nog niet goed genoeg
Een paar maanden terug is al bekend gemaakt dat Splinter Cell: Conviction het einde van het jaar niet meer gaat halen. Er zijn al een aantal redenen gegeven, maar de volgende is toch ook wel prettig om te horen.
Yves Guillemot, de baas van Ubisoft, heeft laten weten waarom de game nou echt is uitgesteld.
''Als we de game nu uit zouden brengen, dan is het een goede game, een geweldige game zelfs. Maar wij willen echter dat het een uitmuntende game wordt, omdat andere games ook steeds beter worden. Dus als wij de game uit zouden stellen en we zouden de game er veel mee verbeteren, waarom dan niet?,'' aldus Guillemot.
Een goede game uitstellen om er een betere game van te maken, zo zien wij het graag. In maart komen we erachter of het ook daadwerkelijk gelukt is, wij hebben er in ieder geval vertrouwen in, zoals ook in onze impressie te lezen is.
In Splinter Cell: Conviction ben je uit op wraak. Dit omdat het auto-ongeluk waarbij je dochter is omgekomen, toch geen ongeluk blijkt te zijn. Je kunt zelf kiezen of je de game door wilt sluipen zonder te veel heisa of dat je met de deur in huis valt en iedereen overhoop schiet. Voor meer informatie is er natuurlijk de gamepagina.



C&C: Tiberium Alliances trailer geeft informatie over de facties
Kijkje achter de schermen bij het Assassin's Creed 3 team in de aanloop naar de E3
Men In Black: Alien Crisis nu verkrijgbaar - trailer
Heroes & Generals video geeft inzicht in de gameplay
Debuut trailer Shootmania Storm
Sniper: Ghost Warrior 2 video toont dodelijke precisie
Reacties (8)
2.993 XP
14:46, 18 sep
9.351 XP
14:53, 18 sep
5.997 XP
19:52, 18 sep
1.526 XP
20:30, 18 sep
ik hoop het ook het was al balen dat het deze jaar neit meer haalde dus
2.574 XP
00:38, 19 sep
2.002 XP
09:07, 20 sep
9.351 XP
02:23, 25 sep
2.066 XP
12:11, 20 sep