Nieuwe games niet gelijk op Games-On-Demand
Games-On-Demand is een dienst voor de Xbox 360, waarbij je volledige games kunt downloaden (dus geen Xbox Live Arcade) vanaf de Xbox Live Marketplace. Nieuwe titels zul je echter eerst in de winkel zien verschijnen voordat deze online te koop zijn.
Dat heeft Microsoft onlangs bevestigd. De nieuwe G-o-D dienst zal beschikbaar zijn bij de volgende dashboard update, maar dus zonder nieuwe titels.
“Er zijn veel complexe kwesties die we moeten regelen, vooral als je het hebt over een release op de dag dat het ook in de winkels komt te liggen. En uitgevers zullen wat technisch werk moeten verrichten om dit mogelijk te maken. Er zijn beslissingen die uitgevers vanuit een zakelijk oogpunt moeten maken.
(...) Maar als wij zeggen dat we Games-on-Demand dezelfde dag beschikbaar willen maken als op de dag dat je de disc zal kunnen kopen, moeten we nog erg veel werk verrichten. We zijn niet eens in de buurt daarvan vandaag," aldus Shane Kim van Microsoft.
Het ziet er dus niet uit dat Microsoft haar games direct online aan gaat bieden. Of ze dit gaan doen en wanneer dit dan moet gebeuren, is nog onbekend.
C&C: Tiberium Alliances trailer geeft informatie over de facties
Kijkje achter de schermen bij het Assassin's Creed 3 team in de aanloop naar de E3
Men In Black: Alien Crisis nu verkrijgbaar - trailer
Heroes & Generals video geeft inzicht in de gameplay
Debuut trailer Shootmania Storm
Sniper: Ghost Warrior 2 video toont dodelijke precisie
Reacties (8)
3.164 XP
19:24, 3 aug
2.993 XP
19:27, 3 aug
waarom brengen ze het dan uit als er niks is
das zelfde
als je bmw koopt en pas volgende week benzine hebt
9.351 XP
19:28, 3 aug
4.265 XP
20:21, 3 aug
2.993 XP
20:27, 3 aug
dat zal toch wel moeten neem ik aan
2.066 XP
21:40, 3 aug
430 XP
23:35, 3 aug
2.924 XP
09:52, 4 aug
ot:elke 10/20 % scheelt weer dus zeker handig