Plants vs. Zombies | Xbox Live Arcade

Releasedatum: 8 september 2010
Door Rox van der Helm  25 juli 2009 om 13:35 | 360

Plants vs. Zombies komt naar XBLA

Heb je nog niet met de PC-game Plants vs. Zombies kunnen stoeien? Geen probleem, de game is inmiddels op weg naar de Xbox Live Arcade.

PopCap's game is bevestigd voor XBLA door Garth Chouteau. Spijtig genoem hebben we alleen niet meer details, want die zijn nog niet bekend gemaakt.

Wel kunnen we uiteraard even kort aangeven waar de game over gaat. Plants vs. Zombies is een game die draait om het verdedigen van een toren, dus hier komt de nodige strategie door de bocht. Spelers zetten diverse planten neer om op die manier te voorkomen dat zombies een grasveld doorkruisen en op die manier een huis weten te bereiken. Klinkt hilarisch toch?

Wanneer de game precies uitkomt, is nog niet bekend. Maar we houden jullie uiteraard op de hoogte.

Gerelateerd


Afbeeldingen

Bekijk alles »

Laatste video's

Bekijk alles »

Reacties (5)

  1. ComEpsilon's avatar
    ComEpsilon
    5.089 XP
    13:37, 25 jul
    Klinkt wel leuk, maar of ie leuk speelt dat is iets anders, maar ik denk het wel, een leuk tussendoortje zal dit worden Tongue
  2. NonstopDean's avatar
    NonstopDean
    570 XP
    14:04, 25 jul
    Ben benieuwdVery Happy
  3. JCVito1989's avatar
    JCVito1989
    3.011 XP
    15:34, 25 jul
    Ik heb deze game samen met een paar vrienden helemaal kapot gespeeld op de PC dus ehh... Voor mij hoeft het niet. Maar voor de andere die het nog niet gespeeld hebben, bereid je maar voor xD
  4. Cooky's avatar
    Cooky
    9.351 XP
    16:20, 25 jul
    Dat is goed nieuws dit is een hele leuke game,die ik zeker ga aanschaffen jammer dat nog geen releasedatum bekend is.
  5. Maarteuh_BE's avatar
    Maarteuh_BE
    1.030 XP
    17:03, 26 jul
    Haha. die game heb ik op pc, kapotlachen, soort van tower defence met planten, wel leuk voor tussendoor.
Je moet ingelogd zijn om te reageren. Log in of registreer.