Banjo-Kazooie: Nuts & Bolts | 360

Releasedatum: 14 november 2008
Door Limpie, 1 april 2009 om 16:58 | 360

Banjo-Kazooie: LOG's Lost Challenges komt 7 april

Een tijdje geleden konden we jullie al vertellen dat er downloadbare content voor Banjo-Kazooie: Nuts & Bolts aankomt. Naast dat er vandaag een trailer is vrijgegeven, is ook de releasedatum bekend geworden.

Vanaf 7 april kun je namelijk deze DLC naar je Xbox 360 downloaden voor maar 400 Microsoft Points. Dankzij deze DLC kun je straks nieuwe levels in Klungo's Arcade spelen, in totaal 1250 punten aan achievements halen en twaalf nieuwe missies spelen. Ook zal er een zevental nieuwe multiplayer modi bijkomen.

In Banjo-Kazooie: Nuts & Bolts moet je je net als in de eerdere delen uit de reeks weer proberen je land te redden van Gruntilda. Ditmaal zal LOG echter een complete spelwereld maken, waarin jullie de geschillen kunnen uitvechten.

Wil je meer weten over deze game, dan kun je onze gamepagina bekijken, waar je tevens een hoop screens en trailers terugvindt. Ook hebben we hem al voor je getest, dus lees snel de recensie om te kijken of het ook iets voor jou is, wij waren in ieder geval zeer enthousiast.

Bekijk overigens hieronder gelijk de LOG's Lost Challenges trailer:

Je hebt de Adobe Flash Player en JavaScript nodig om deze video te bekijken.

Gerelateerd


Afbeeldingen

Bekijk alles »

Reacties (5)

  1. Zeroking's avatar
    Zeroking
    1.207 XP
    16:59, 1 apr
    Das niet duur Wink
  2. ComEpsilon's avatar
    ComEpsilon
    5.089 XP
    19:43, 1 apr
    Heb geen idee, 400 punten is dat niet ongeveer 5 euro ??
  3. tom's avatar
    tom
    74 XP
    20:54, 1 apr
    das er eentje vo florian
  4. InStaKiLL's avatar
    InStaKiLL
    3.164 XP
    00:06, 3 apr
    Hoezo?
  5. InStaKiLL's avatar
    InStaKiLL
    3.164 XP
    23:57, 1 aug
    Heb hem alvast gedownloadTongue.
Je moet ingelogd zijn om te reageren. Log in of registreer.