Red Faction: Guerrilla | 360

Releasedatum: 5 juni 2009
Door Mindstate, 3 november 2008 om 11:21 | PS3, 360

Volition: Moeite met ontwikkelen van PS3-versie Red Faction

Volition heeft aangegeven extra werknemers te moeten inhuren om de PlayStation 3 versie van Red Faction: Guerilla gelijkwaardig te kunnen maken aan de versie op de Xbox 360, omdat het ontwikkelen op Sony's console een stuk moeilijker gaat.

In een interview met het Official Xbox Magazine liet producer Sean Kennedy weten dat ze met Red Faction: Guerilla het uiterste uit de twee consoles proberen te halen, maar dat dit een stuk makkelijker is op de Xbox 360.

“Om eerlijk te zijn, gaan we met het spel tot de limiet van de Xbox 360 en de PlayStation 3. Het was niet alleen moeilijk om de destructieve gameplay te ontwikkelen en het allemaal samen te laten komen, het was ook nog eens lastig om de game speelbaar te maken op beide systemen.

"Een kleine verandering en je hebt al niet genoeg geheugen tot je beschikking. Als je het hebt over de PlayStation 3, dan is daar minder geheugen om mee te werken. We hebben uiteindelijk mensen van Sony ingehuurd, om ons te helpen met het maken van de PlayStation 3 versie. Gelukkig zijn beide versies nu gelijkwaardig."

Red Faction: Guerilla wordt ontwikkeld door Volition, dat onlangs Saints Row 2 maakte, en uitgegeven door THQ. De game is een vervolg op de eerder delen van Red Faction, die op de PlayStation 2 uitkwamen. In het spel, dat aan het begin van 2009 moet uitkomen, zul je alles in de omgeving kapot kunnen schieten, om zo je eigen weg te banen.

Gerelateerd


Afbeeldingen

Bekijk alles »

Laatste video's

Bekijk alles »

Reacties (10)

  1. Azzwanker's avatar
    Azzwanker
    4.682 XP
    11:23, 3 nov
    Dit heb ik eerder hier gelezen Smile maar okey. Ik geloof niet dat ze tot limiet gaan want de game ziet er niet echt vet uit. Ziet er redelijk uit maar er zijn zat mooiere en betere games.

    Dus hou maar op en steek wat meer tijd in de ontwikkeling
  2. mang1975's avatar
    mang1975
    1.125 XP
    12:05, 3 nov
    ik heb idd ook wel eens beter screenshots gezien!
  3. BhNavyseal's avatar
    BhNavyseal
    1.616 XP
    13:08, 3 nov
    hier kon toch alles kapot?
  4. stijn513's avatar
    stijn513
    747 XP
    16:17, 3 nov
    lijkt me wel vet als alles kapot kan net zo als bij bbc
  5. Hoempfel's avatar
    Hoempfel
    1.536 XP
    16:49, 3 nov
    als het maakt werkt voor beide versies, anders worden alle nieuws berichten zo eenzijdig
  6. Silverthorn's avatar
    Silverthorn
    994 XP
    19:11, 3 nov
    Hoop net zo goed als de voorgangers!
  7. G-hadd's avatar
    G-hadd
    313 XP
    20:29, 3 nov
    WAAAROM... Eeuwige naabs PS3 is gewoon te masterlijk voor ze.Tongue
  8. wouter12's avatar
    wouter12
    21 XP
    15:41, 10 jan
    lijkt me cool
  9. anoniem's avatar
    anoniem
    0 XP
    12:47, 18 jan
    Ik hoop dat dat niet bij de 360 gebeurd.. maar dat zal wel niet Wink Xbox is gewoon te masterlijk Tongue
  10. kringspier123's avatar
    kringspier123
    2.668 XP
    18:12, 19 apr
    Goed van ze, om sony mensen erbij te halen.
Je moet ingelogd zijn om te reageren. Log in of registreer.