Nieuwe informatie omtrent de Far Cry 2 map editor
Far Cry 2 is één van de meest veelbelovende shooters die er aan zit te komen. Onlangs is er door Ubisoft meer informatie rondom deze titel vrijgegeven.
Game designer Patrick Redding en producer Lois Pierre Pharrand vertelden in een interview onder andere meer over de uitgebreide map editor die het spel zal kennen:
"We hebben de speler alle mogelijkheden gegeven die de ontwikkelaars ook hadden voor de ontwikkeling van de game. Het enige wat de speler niet kan is een nieuwe single player modus maken of iets aan de bestaande toevoegen," aldus Patrick Redding.
In de map editor zal het mogelijk zijn om ruim een halve vierkante kilometer in te delen zoals je dit zelf wil. Als de speler een level wil maken met veel water of juist veel bos, kan dit. Er zijn ruim 40.000 objecten waarmee de speler geheel naar eigen visie een map kan maken, welke vervolgens gespeeld kan worden via de multiplayer modus.
Ook zal de versie op de consoles anders zijn dan de PC-versie, omdat beide groepen gamers andere wensen en behoeften hebben.
"We vinden het belangrijk om trouw te blijven aan ons publiek, dus de interface voor de consoles ziet er anders uit dan voor de PC. Ze zullen beiden een uniek en totaal andere feel hebben," vertelde Louis-Pierre Pharand.
De level editor maakte naast de vele features indruk door de optie om gelijk jouw level in te stappen, terwijl je deze ontwerpt. Met een druk op de knop kun je jouw net gemaakte omgeving doorlopen, en alles doen wat je in het spel normaal ook kunt doen, zoals mensen neerschieten en dingen opblazen.
Far Cry 2 zal op 24 oktober verschijnen op de Xbox 360 en de PlayStation 3 en is één van de speelbare titels bij FirstLook aanstaande zaterdag.


Ubisoft: 'Dit wordt onze grootste E3'
50.000 pond boete voor neppe Angry Birds ontwikkelaar
Korte live-actie film Metro: Last Light
Nadeo opent inschrijving bèta ShootMania Storm
2K onthult releasedatum XCOM: Enemy Unknown
Stranger’s Wrath komt niet in juni al naar PS Vita
Reacties (8)
4.682 XP
11:15, 26 sep
16.169 XP
13:38, 26 sep
1.228 XP
12:40, 26 sep
Farcry tha bom
Maar wat is de nieuwe informatie nou ?
669 XP
14:17, 26 sep
699 XP
17:02, 26 sep
6.173 XP
18:36, 27 sep
maar, van die map editor heb ik een trailer van de console versie gezien een een van de pc versie.
bij de console versie vond ik het echt heel chill uitzien.
bij de pc versie vond ik wat ingewikkelder uitzien, maar ik ga sowieso al voor de 360 versie.
4.608 XP
20:02, 28 sep
En het is gewoon machtig om in je eigen map of die van je vriend online te kunnen spelen, nietwaar?
390 XP
11:35, 3 aug