Bug in Fable 2 Pub Game gefixt
Ook op producers lijk je niet meer te kunnen vertrouwen. De bug die in de Fable 2 Pub Game zat, waardoor je snel veel geld kon winnen, was volgens Molyneux de bedoeling, maar is nu wel uit het spel gehaald.
In de pubgame Fortune Tower, kon je maximaal 15 goudstukken inzetten. Drukte je op deal, gevolgd door de linker trigger kon je in plaats van 15 goudstukken, 60 goudstukken inzetten. In de stapel verdwenen maar 15 stukken goud, waardoor je al snel veel geld kon verdienen.
Groot was de verbazing toen bleek dat deze bug zo bedoeld was, althans zo wilde Molyneux ons doen geloven. Mensen die hadden vals gespeeld in het spel, zouden in de volledige versie voor een verrassing komen te staan. Wat die verrassing zou zijn, was nog niet bekend en het lijkt erop dat die er helemaal niet is.
Er is namelijk een patch uitgekomen die de bug herstelt, ook zijn de leaderboards van het spel Fortune Tower gereset. Iedereen begint dus weer van voor af aan. Het valt dan ook sterk te betwijfelen of de fout daadwerkelijk zo bedoeld is, waarom zou Molyneux anders besluiten de fout uit het spel te halen? Al kun je hier ook weer op verzinnen, dat het geen zin meer heeft de bug erin te laten, nu iedereen weet dat ze in de echte game voor een verrassing komen te staan. Tot er een verklaring komt blijft het echter nog de vraag, of dit echt zo is.


Bekijk de videorecensie van The Darkness II
Hollywood-sterren verzorgen stemmenwerk in Syndicate
Demoversie Driftmoon nu beschikbaar
Sony geeft lijst Vita-compatible PSP-games vrij
CD Projekt: 'The Witcher II meest complexe verhaal op Xbox 360 ooit'
Namco Bandai gaat Star Trek uitgeven
Reacties (5)
2.658 XP
12:23, 23 sep
2.008 XP
15:17, 23 sep
7.131 XP
16:10, 23 sep
16.074 XP
16:13, 23 sep
863 XP
21:24, 2 okt